ردیاب

قابلیت شنود ردیاب ها، یکی از توانایی های منحصر بفردی می باشد که امکان دارد کمک زیادی به صاحب ردیاب برساند..

زمانی که به فکر تهیه ردیاب هستید، احتمالا با واژه ای به نام ” قابلیت شنود ” برخورد خواهید کرد که شاید ندانید دقیقا چه کاربردی دارد و چه کمکی می تواند به شما برساند.

کاربرد قابلیت شنود ردیاب ها :

این روزها، راه حل های متنوعی برای جلوگیری از سرقت خودرو یا جلوگیری از سرقت موتور، در اختیار ما قرار دارد که توصیه می شود علاوه بر دزدگیر ها، از ردیاب نیز استفاده کنید.

بطور مثال اگر نگران امنیت خودروی خود هستید، بهتر است از ردیاب خودرو یا ردیاب آهنربایی استفاده کنید.

و یا اگر نگران کودک خود یا سالمندان هستید میتوانید با تهیه ردیاب شخصی، خیال خود را آسوده کنید وخطر را تا میزان زیادی کاهش دهید.

تصور کنید که ماشین شما به سرقت رفته و علاوه بر چک کردن لحظه به لحظه خودرو بر روی نقشه، تمایل دارید از صحبت های داخل ماشین نیز مطلع شوید، در این لحظه قابلیت شنود ردیاب به کمک شما می رسد و این امکان را فراهم می کند که به راحتی صداهای اطراف ردیاب را شنود کرده و از قصد و نیت سارقین مطلع شوید.

اندازه متناسب ردیاب های شنود دار:

یکی از ویژگی هایی که در ردیاب های شنود دار می توانید پیدا کنید، سایز مناسب این ردیاب ها می باشد که به راحتی میتوانید در ماشین، موتور و یا برای اشخاص استفاده کنید.

یکی از انواع پر فروش ردیاب های شخصی، ردیاب ساعتی می باشد که به صورت یک ساعت مچی ساده بر روی دست بسته شده و هر زمان که مایل باشید می توانید صداهای اطراف کودکتان را بشنوید و لحظه به لجظه مراقب وی باشید.

نحوه کار  ردیاب های شنود دار :

در گذشته، شنود کردن صداهای اطراف امری سخت بود و نیاز به تجهیزات زیادی داشت اما امروز برای شنود با ردیاب های شخصی، فقط کافییست نرم افزار مربوطه را بر روی گوشی خود نصب کنید.

سپس وارد نرم افزار شده و از حرکت لحظه به لحظه ردیاب اطلاع حاصل کنید و یا حتی به صدای اطراف ردیاب گوش فرا دهید تا در صورت نیاز اقدام لازمه را انجام دهید.

 

ریاب شنود دار شخصی :

یکی از پرکاربردترین انواع ردیاب های شنوددار ، ردیاب های شخصی می باشند که برای حفاظت از کودکان و سالمندان استفاده می شوند.

کودکان از سن خاصی به بعد، مستقل شده و امور خود را انجام می دهند. زمانی که به تنهای مسیری را طی میکنند تا به مدرسه بروند، احتمالا نگرانی شما را در پی دارد.

برای رفع این مشکل می توانید از ردیاب های شنود داری نظیر ردیاب ساعتی، استفاده کنید. به وسیله این ردیاب می توانید از حرکت ردیاب بر روی نقشه با خبر شوید و محیط را شنود کنید.

یا چنانچه کودک شما احساس خطر کرد، با فشردن یک دکمه شما را از خطر آگاه سازد.

ویژگی های ردیاب شنود دار:

  • شنود محیط اطراف
  • کوچک بودن ابعاد ردیاب
  • قابل استفاده برای کودکان، سالمندان، خودرو، موتور و …
  • ضد ضربه بودن
  • آلارم هشدار دهنده برای مواقع اضطراری
  • امکان ردیابی لحظه به لحظه
  • تعینن محدوده مجاز

 

برای مشاوره، خرید و تعمیر انواع ردیاب ها  ، با ما تماس بگیرید

سعید سعیدی | 09126020441

 

 

0 0 vote
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments