ردیاب آهنربایی در دسته ردیاب های پرتابل و بدون نیاز به اتصال به برق خودرو می باشند، این ردیاب ها به عنوان ردیاب شارژی ، ردیاب نظامی ، ردیاب پلیسی و ردیاب شخصی نیز معروف می باشند .

سیستم کاری این مدل به این صورت است که شما ابتدا ردیاب را شارژ می کنید سپس به خودرو متصل کرده و در طول زمانی که ردیاب شارژ باطری دارد عملیات ردیابی را برای شما انجام می دهد.

از این دستگاه به عنوان ردیاب آهنربایی خودرو نیز می توانید استفاده نمایید.

ردیاب آهنربایی

باطری های ردیاب های آهنربایی

میزان شارژی که یک دستگاه ردیاب آهنربایی دارد به دو عامل طراحی برد داخلی و همچنین ظرفیت و نوع باطری استفاده شده در آن دارد.

باطری های استفاده شده در ردیاب آهنربایی از 400mA تا 40000mA متفاوت است . آن چیز که مسلم است هر چه میزان ظرفیت باطری بالا تر رود اندازه دستگاه بزرگتر می شود و دستگاه شارژ بیشتری نگه خواهد داشت. بدیهی است که از دستگاه کوچکی با اندازه قوطی کبریت نباید انتظار شارژ چندین ماهه داشت و اگر در تبلیغاتی دستگاهی با اندازه کوچک و شارژ بالا به شما معرفی شد از خرید آن اجتناب کنید.

باطری داخلی دستگاه های ردیاب آهنربایی بر دو نوع لیتیوم پلیمر و لیتیوم آیون می باشد که از نظر کیفیت کار باطری مدل لیتیون آیون بهتر است ولی طریقه ساخت دستگاه با باطری پلیمر به مراتب راحتتر می باشد، پس بسیاری از ردیاب های آهنربایی از باطری لیتیوم پلیمر استفاده می کنند.

همانطور که دانستیم مهمترین نکته و مشخصه ردیاب آهنربایی میزان نگه داری شارژ آن می باشد. در مورد اعداد و ارقامی که برای شارژ یک دستگاه ردیاب آهنربایی به کار برده می شود به نکته کلیدی حالت استفاده باید توجه کرد .

اگر دستگاه در حالت استند بای (Stand by) یا آماده به کار باشد، مصرف باطری آن مسلما بسیار پایین خواهد بود و زمانی که نیاز به دیدن موقعیت دارید با تماس به دستگاه آن را از حالت خواب بیدار کرده و موقعیت را دریافت می کنید. بدیهی است، اگر شما یکبار ساعت 8 از دستگاه موقعیت گرفته اید و دیگر باز ساعت 10 از دستگاه موقعیت بگیرید شما فقط دو موقعیت خواهید داشت یکی ساعت 8 و یکی ساعت 10 و از موقعیت هایی که دستگاه بین ساعت 8 تا 10 بوده مطلع نخواهید بود .

ردیاب آهنربایی

حالت دوم حالت آنلاین می باشد در حالت آنلاین دستگاه هر تغییر موقعیتی را برای شما ثبت می کند و مثلا شما می توانید ساعت 18 وارد نرم افزار ردیابی شوید و موقعیت همان لحظه و نیز حرکت های قبلی ان را ملاحظه کنید.

پس دقت داشته باشید در صورتی که همه حرکات های ردیاب برای شما مهم باشد باید دستگاه در حالت آنلاین قرار بگیرد و اگر فقط یک لحظه برای شما مهم باشد از طریق گرفتن موقعت با SMS فقط موقتیت همان لحظه را خواهید داشت البته شارژ دستگاه در حالت آنلاین بسیار زودتر تمام می شود تقریبا 4 برابر حالت SMS مثلا دستگاهی یکه در حالت آنلاین 3 روز کار می کند در حالت SMS (در صورت گرفتن روزی یک موقعیت) تا 12 روز کار می کند. بنابراین دقت داشته باشید در موقع مقایسه ، انتخاب  و خرید دستگاه به ظرفیت باطری میزان شارژ دهی دستگاه به صورت آنلاین و SMS به صورت جدا گانه توجه بفرمایید.

به صورت نرمال دستگاهی با باطری داخلی 1000mA دارای ابعادی حدود 5*5*2 سانتی متر خواهد بود که به صورت آنلاین تا 3 روز و در حالت SMS تا 12 روز کار می کند. این ابعاد و ارقام تقریبا برای همه ردیاب ها یکسان خواهد بود مثلا دستگاهی با باطری داخلی 5000mA در حالت آنلاین و SMS تقریبا 5 برابر دستگاه اولی شارژ خواهد داشت.

سنسورهای ردیاب

یکی از قابلیت هایی که روی برخی از ردیاب های آهنربایی وجود دارد، سنسور دراپ (Drop sensor) می باشد. این سنسور به کاربر این امکان را می دهد که در صورت جدا شدن دستگاه از خودرو یا افتادن ردیاب به کاربر پیام ارسال می کند و کاربر را از این اتفاق مطلع می سازد.

نمایندگی های گروه تکسا ریاب در مشهد ، اصفهان ، تبریز و سایر شهر ها آماده فروش ردیاب آهنربایی می باشند.

شما می توانید سوالات خود را در مورد ردیاب های آهنربایی در بخش پرسش و پاسخ از کارشناسان تکسا ردیاب بپرسید.

محصولات ردیاب آهنربایی برای خرید هم اکنون آماده شده است که می توانید بر روی هر یک کلیک نمایید.

ردیاب آهنربایی مدل TP_110

ردیاب آهنربایی مدل TP_110

در این مقاله قصد داریم تا امروز 5 برند معروف ردیاب شخصی را به شما دوستان عزیز معرفی نماییم. ادامه مطلب

1شاید شما هم درگیر این سوال باشید که آیا ردیاب ها خودرو بهتر است یا دزدگیر ماشین ؟ کدام یک را انتخاب کنیم؟

برای درک این موضوع که کدام یک بهتر است ابتدا باید ویژگی های هر یک را به صورت جداگانه خواند و سپس اقدام به تصمیم گیری کرد.

ما در مقاله ی قبلی به بررسی ردیاب های خودرو پرداخته ایم، در این مقاله قصد داریم در مورد دزدگیر ماشین صحبت نماییم و در نهایت به نتیجه گیری کامل و مقایسه هر دو بپردازیم. ادامه مطلب

ردیاب ماهواره ای از آن جهت ردیاب ماهواره ای نامیده می شود که از طریق ماهواره های GPS موقعیت جغرافیایی را دریافت می کند و به ما اطلاع می دهد.

همانطور که می دانیم کل کره زمین به صورت دو بعدی درجه بندی و شماره گذاری شده است بدین ترتیب هر نقطه دارای مشخصاتی هست که برای تعیین موقعیت و مسیر یابی و ردیابی مورد استفاده قرار می گیرد و این یک استاندارد جهانی است که کلیه کشور ها از ان تبعیت می کنند. ادامه مطلب

ردیاب حیوانات وسیله ای ایست که با اتصال به حیوان مورد نظر مانع از سرقت و گم شدن حیوان می شود .

این ردیاب ضد آب و ضد ضربه بوده و برای انواع حیوانات خانگی شهری مانند سگ و گربه و همچنین حیوانات خانگی روستایی مانند گاو و گوسفند و شتر مناسب می باشد. ادامه مطلب

ردیاب خودرو ، با گران شدن روزانه خودرو امنیت وسیله نفیله به یک امر واجب تبدیل شده است از این رو باید همواره در فکر امنیت روز افزون خودرو خود باشید. امروزه فناوری به کمک امنیت خودرو شما آماده است و دستگاه ردیاب خودرو با پنل های ردیابی به صورت آنلاین امنیت وسیله نقلیه شما را تا حد بسیار زیادی تامین می کند. در این مقاله سعی بر آن داریم که به معرفی کامل ردیاب خودرو ، قابلیت های ردیاب خودرو ، راه های تشخیص ردیاب خودرو اصلی از غیر اصلی ، بررسی تخصصی ردیاب خودرو و همچنین به بررسی پنل های ردیابی و نحوه ردیابی بپردازیم. با تکسا ردیاب همراه باشید. ادامه مطلب

ردیاب شخصی از انواع ردیاب پرتابل می باشد که نیازی به نصب ندارد . دستگاه ردیاب شخصی در واقع یک گجت پرتابل است که می تواند در هر وسیله متحرکی قرار بگیرد و آن را ردیابی کند. ادامه مطلب

اگه فکر می کنید تحت تعقیب هستید
اگه فکر می کنید تمام صحبت های که با کسی دارید در حال شنود می باشد
اگه فکر می کنید تمام مکان هایی که تردد دارید تحت نظارت کسی هست ادامه مطلب

رم میکرو اس دی چیست؟

رم میکرو اس دی(micro SD ) کوچکترین مموریست که بیشترین کاربرد را دارد. سایز این مموریها 11*15(mm) است و سایز کوچکشان باعث شده  این مموریها مناسب جهت انواع وسایل شود ادامه مطلب