ردیاب موتور سیکلت

با گران شدن موتور سیکلت ها امروزه داشتن یک ردیاب برای موتور سیکلت که به راحتی قابل سرقت بوده یک امر ضروری می باشد. در این مقاله سعی داریم بهترین نوع ردیاب موتور سیکلت را به شما دوستان عزیز معرفی کنیم.

ردیاب های موتور سیکلت دارای دو حالت می باشند. نصبی و غیر نصبی، موتورسیکلت های که سنگین حساب می شوند، دارای قدرت موتور بالای 300 یا 400 سی سی می باشند و به علت آنکه تنها به منظور مسابقات استفاده می شوند و در طول ماه شاید کمتر از 4 بار در مسابقات استفاده شوند، از آنجایی که باید در هنگام مسابقات ردیاب را از روی موتور جدا کرد به همین خاطر از مدل های غیر نصبی برای این سری موتورها استفاده می شود تا بعد از انجام مسابقه مجدد به راحتی عملیات نصب ردیاب را انجام دهند.

مدل های نصبی ردیاب موتور سیکلت:

سخت افرازی می باشد که داخل موتور نصب شده و منبع انرژی خود را از باطری موتورسیکلت تامین می کند. در صورت هرگونه وارد شدن ضربه ، روشن شدن و یا بکسل شدن موتورسیکلت بلافاصله ردیاب برای شما ارسال پیامک خواهد داشت.

شما نیز به محض دریافت پیامک می توانید بلافاصله موتور سیکلت را بدون وارد شدن آسیب به موتور و با رعایت کامل تمام نکات ایمنی موتور سیکلت را خاموش نماید و با ردیابی بر روی نقشه در پنل کاربری ، خود را به محل موتور سریعا برسانید. در برخی مدل ها این ردیاب ها دارای ریموت نیز می باشند.

تفاوت بین مدل ریموت دار با غیر ریموت دار:

در مدل ریموت دار فعال و غیرفعال کردن سیستم با استفاده از ریموت انجام می شود ولی در مدل غیر ریموت دار فعال و یا غیرفعال کردن سیستم ردیاب با استفاده از پیامک و یا پنل ردیابی انجام می شود و این تنها فرقی می باشد که بین مدل ریموت دار و غیر ریموت دار می باشد و در صورتی که در جای دیگر مشاهده کردید که مدل های ریموت دار را به عنوان مدل های pro معرفی می کنند و هزینه ای بسیار بالاتری از شما دریافت می کنند بدانید که تنها دارین بابت قابلیت فوق این مقدار هزینه پرداخت می کنید.

در هر دو مدل بدون ریموت و با ریموت خروجی آژیر، باطری بکاپ  و قابلیت نصب معموری می باشند.

در ذیل مدل های مختلف ردیاب موتور سیکلت را می توانید مشاهده کنید. اغلب این مدل ها با دو قیمت برای شما آماده شده است. مدل های که دارای گارانتی تکسا ردیاب می باشند و مدل های که دارای گارانتی تکسا ردیاب نمی باشند. هر چند ضمانت کیفیت و کاملا تست شده مدل های بدون گارانتی تقدیم شما می شود.

ردیاب موتور سیکلت

منتظر نظرات و سوالات شما هستیم!

avatar