ردیاب ساعتی

یکی از جذاب ترین انواع ردیاب ، ردیاب ساعتی می باشد که به صورت ساعت مچی طراحی شده و قابلیت ردیابی افراد را با ارسال دقیق مختصات جغرافیایی دارا می باشد.

از ردیاب ساعتی میتوانید برای ردیابی کودکان ؛ سالمندان ؛ گردشگران و .. استفاده کنید و در صورت بروز هر گونه مشکلی با ردیاب ساعتی فرد ارتباط برقرار کنید.

ردیاب ساعتی در کنار برخی امکانات ردیاب شخصی و ردیاب آهنربایی ، دارای ظاهری زیبا نیز می باشد .

طریقه کار :

ردیاب ساعتی با استفاده از GPS و GPRS موقعیت دقیق مکانی فرد را برای شما مشخص میکند. این ردیاب با استفاده از ماهواره های جی پی اس ، موقعیت شخص را با جزئیات نشان می دهد و در صورتی که نگران گم کردن کودک یا فرد سالمندی هستید این ردیاب بهترین هدیه میتواند باشد.

ردیاب های ساعتی برای ارسال اطلاعات از اس ام اس و اینترنت استفاده میکنند و باسیم کارت های همراه اول ، ایرانسل  سازگاری کامل دارد.

ردیابی به وسیله اس ام اس:

شما از طریق اس ام اس درخواستی به ردیاب شخصی ارسال میکنید و ردیاب یک لینک در اختیار شما قرار میدهد که مختصات جغرافیایی در آن درج شده و شما به وسیله موبایل یا کامپیوتر قادر خواهید بود لوکیشن را ببینید.

ردیابی به وسیله اینترنت :

در این روش اینترنت داخل سیم کارت ردیاب را فعال می کنید و هنگامی که وارد سایت شوید دستگاه در هر نقطه ای که باشد برای شما موقعیت دقیق ارسال میگردد و تغییرات لحظه به لحظه نیز برای شما به نمایش گذاشته می شود.

تعیین محدوده به وسیله ردیاب ساعتی :

یکی از قابلیت های منحصر به فردی که این نوع ردیاب ها دارند ، تعیین محدوده می باشد.

این ویژگی ردیاب سبب می شود که شما یک محدوده مشخص برای دستگاه تعیین کنید و چنانچه ردیاب از آن مختصات مشخص شده ، خارج شود سریعا به شما پیامکی ارسال می شود و اخطار می دهد.

این ویژگی می توانید نگرانی های شما را نسبت به فرزندان و سالمندان بطور کامل رفع کند.

ردیاب ساعتی

قابلیت SOS  :

در ردیاب ساعتی ، تعدادی شماره تلفن را میتوان در خود دستگاه ذخیره کرد و هر زمان که کلید SOS توسط کاربر فشار داده شود ، صدای محیط برای آن شماره پخش می شود و می توان از موقعیت و وضعیت فرد با خبر شد.

بعضی از ردیاب های ساعتی دارای قابلیت بلند گو هم هستن که میتوان بین ردیاب و موبایل فرد مقابل ارتباط برقرار کرد و تماسی دو طرفه شکل گیرد.

معمولا تا 5 شماره را میتوانید در این ردیاب ذخیره کنید و در مواقع ضروری استفاده کنید.

محدودیت آنتن دهی :

ردیاب ساعتی هیچ گونه محدودیت آنتن دهی نخواهد داشت.  احتمالا بیشترین نگرانی والدین در مورد فرزندان شان خواهد بود و از همین جهت آنتن دهی ردیاب ها در تمامی نقاط از اهمیت زیادی برخوردار است .خوشبختانه این ردیاب دارای آنتن دهی بسیار قوی است و حنی در مکان های مسقف هم مشکلی بوجود نخواهد آمد.

مهم ترین قابلیت های ردیاب ساعتی :

  1. ردیابی افراد به صورت آنلاین و لحظه به لحظه
  2. قابلیت نگهداری شارژ تا 3 الی 4 روز
  3. آنتن دهی در مکان های مختلف
  4. امکان مکالمه یک طرفه و یا دو طرفه
  5. امکان تعیین محدوده جغرافیایی امن
0 0 vote
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments