ردیاب گاو

از مهم ترین وعده های غذایی در زندگی روزمره انسان ، دام ها می باشند که در سرتاسر کشورمان نگهداری می شوند. گاهی ممکن است گاو یا گوسفند به سرقت رفته و یا از منطقه مشخص شده خارج شود ، در این مواقع چگونه می توان حیوان را پیدا کرد؟ این مشکل به وسیله ردیاب دام حل شده است

ردیاب دام چه کاربردی دارد ؟

ردیاب دام ، تمام نگرانی شما بابت حیوانات چهارپا نظیر گاو ،  گوسفند و … را رفع میکند و در کنار ردیاب پرندگان از مهم ترین ردیاب های قابل استفاده برای حیوانات می باشد.

پرورش دام در بقای انسان سهم مهمی دارد و این امر با تامین امنیت حیوانات میسر است.شما به وسیله ردیاب قادر خواهید بود در صورت به سرقت رفتن دام ها ، از مکان قرار گیری فعلی آن ها با خبر شوید و یا اگر در خطر بود سریعا به کمک حیوان خود رفته و مشکل را برطرف سازید.

تعیین محدوده حرکت دام به وسیله ردیاب :

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این نوع ردیاب ها ، تعیین محدوده امن برای دام می باشد. با این ویژگی شما محدوده ای مشخص شده برای گاو یا گوسفند خود در نظر میگیرید و چنانچه دام از آن محدوده خارج شود سریعا اخطاری به گوشی شما فرستاده می شود و به شما اخطار می دهد که دام از ناحیه خارج شده است و شما قبل از آن که مشکلی بوجود آید به مختصات فرستاده شده مراجعه میکنید و از بروز حوادث بیشتر جلوگیری میکنید.

ویژگی های ردیاب  :

  • قابلیت ردیابی لحظه ای و آنلاین دام ها نظیر گاو ، گوسفند و …
  • ارسال مختصات دقیق جغرافیایی دام برای شما به وسیله جی پی اس
  • قابلیت شنود صداهای اطراف ردیاب
  • دارای زنگ خطر خارج شدن از محدوده امن
  • باطری قدرتمند با قابلبیت نگهداری شارژ برای روزهای متوالی

برای مشاوره  وخرید انواع ردیاب ها  ، با ما تماس بگیرید

سعید سعیدی | 09126020441

ردیاب دام

0 0 vote
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments