ردیاب با فابلیت شنود

ردیاب با قابلیت شنود یکی از انواع پرکاربرد ردیاب خودرو به حساب می آید و با توجه به کارایی و کاربردهای فراوانی که دارد به عنوان یکی از پر فروش ترین ردیابهای خودرو در بازارهای مختلف به حساب می آید.

انواع مختلف ردیاب همچون ردیاب آهنربایی با قابلیت شنود معمولاً بسیار با کیفیت بوده و استانداردهای بین‌المللی را پاس می نمایند. این ردیاب معمولاً از سیستم موقعیت یابی ماهواره ( جی پی اس ) و همچنین سیستم انتقال داده رادیویی یا همان gprs استفاده کرده و از این طریق به ردیابی و موقعیت یابی لحظه ای خودرو و وسایل نقلیه مورد نظر می پردازند و دارای کاربرد ها و آپشن های بسیار کامل بوده و تامین امکانات ضروری جهت حفظ امنیت خود را برای صاحب خودرو ایجاد می نماید.

با استفاده از این ردیاب می توان تا حدود زیادی از سرقت و خطرات احتمالی که برای خودرو و وسایل نقلیه ممکن است به وجود بیاید جلوگیری نمود.

همانطور که از نام این ردیاب پیداست ، یک میکروفون در ابعاد بسیار کوچک اما با توانایی بسیار بالا در خودرو تعبیه شده است که به کاربر این امکان را دارد تا به صورت مخفی به شنیدن صحبت‌هایی که در اطراف ردیاب انجام می شود ، بپردازد و همچنین کیفیت نیز در حد بسیار بالایی می باشد.

موضوعی که در طراحی ردیاب در نظر گرفته می شود حفظ طراحی کوچک و غیر قابل تشخیص این ردیاب‌ها می باشد تا درنتیجه بتوان از آنها به راحتی در هر مکانی در خودرو استفاده نموده و به راحتی به ردیابی و موقعیت یابی خودرو مورد نظر و همچنین شنود صحبت‌های گفته شده در اطراف دستگاه پرداخت و از این طریق امنیت وسیله نقلیه مورد نظر تامین گردد.

مهمترین ویژگی های ردیاب با قابلیت شنود

از جمله مهمترین ویژگی ها و قابلیت های مثبت این ردیاب می توان به قابلیت استارت زدن و خاموش کردن خودرو و یا وسیله نقلیه بدون حضور داشتن در خودرو و از راه دور اشاره نمود.

با استفاده از ردیاب  این امکان وجود دارد تا به موقعیت یابی لحظه ای وسیله نقلیه مورد نظر پرداخت و همچنین مکان دقیق خودرو را بر روی انواع مختلف گوشی و یا سیستم های کامپیوتری مشاهده نماییم و هم چنین این امکان را دارد تا به شنود مخفی صدای داخل کابین خودرو با استفاده از میکروفونی که برای آن تعریف شده است بپردازد.

سیستم ردیاب به کار رفته شده در ردیاب شنود بسیار قدرتمند عمل کرده و در مکان هایی که در زیر سقف قرار دارد مانند تونل‌ها نیز بسیار دقیق عمل می کند.

ردیاب اطلاعات فنی خود را مانند میزان مصرف سوخت و پارامترهای دیگری را در اختیار فرد صاحب خودرو و یا همان کاربر قرار دهد و  مدل های مختلف آن معمولا به گونه ای طراحی می گردد تا با انواع خودروهای داخلی و خارجی و کامپیوتر ‌های به کار رفته سازگاری کامل داشته باشد.

ردیاب شنود

ظاهر ردیاب با قابلیت شنود

مدل های مختلف  به گونه ای طراحی و تولید می گردند که در انواع مختلف خودروها به راحتی نصب شده و مورد استفاده قرار گیرد. همچنین در طراحی ظاهر بیرونی ردیاب با قابلیت شنود معمولاً از بدنه فلزی استفاده می گردد تا این گونه ردیاب ها در برابر هرگونه ضربه و یا تکان های احتمالی مقاومت مناسبی داشته و دچار خرابی زودرس  نگردند.

فناوری LBS  در ردیاب با قابلیت شنود

یکی از کاربردها و فناوری های بسیار جالب که در این نوع ردیاب وجود دارد این مورد می باشد که در مکان‌هایی که مسقف هستند نیز بدون هیچ مشکلی خدمات مورد نظر خود را ارائه می نماید. در بسیاری موارد ممکن است خودروی مورد نظر در یک مکان مانند تونل و یا مکان های دیگر که مسقف می باشند توقف کند که در آن مکان هایی چون آنتنی برای ارسال پیام و مخابره کردن پیام مورد نظر وجود ندارد در چنین مواقعی ردیاب سنود با استفاده از فناوری LBS به ردیابی خودرو مورد نظر پرداخته و در مکانهایی که امکان ردیابی به هیچ وجه وجود نداشته نیز با کیفیت و دقت بالایی می توان موقعیت خود در مورد نظر را ارزیابی کرده و همچنین به شنود صحبت های درون کابین بپردازیم.

منتظر نظرات و سوالات شما هستیم!

avatar