فرکانس یاب

اگه فکر می کنید تحت تعقیب هستید
اگه فکر می کنید تمام صحبت های که با کسی دارید در حال شنود می باشد
اگه فکر می کنید تمام مکان هایی که تردد دارید تحت نظارت کسی هست
راه حل همه این شک و شبه ها پیش ماست
کلیات دیدن و شنود و هر آنچه که حریم خصوصی شمارا بر هم میزنه در این مقاله اورده شده است
راه های شنود و دیدن مکان شما و دیدن خود شما چیست و باید حواسمون به چیز هایی باشه ؟
1 – شنیدن صدا :
شنیدن صدای شما در محیط های مختلف متفاوت میتونه باشه میخواهیم به بررسی تک تک اونا بپردازیم
اول شنیدن مکالمات شما که بستگی به مدل گوشی شما داره اول اینکه دارنده گان گوشی اپل خیالشون راحت باشه که به هیچ وجه همچین نرم افزار یروی گوشیشون نمیتونه که نصب بشه هر کیم ادعایی داره تو این زمینه لطفا تماس بگیره دارندگان گوشی اندرویدم زیاد خیالشون را نارحت نکنند اول اینکه سعی کنند گوشیشون را هیمشه اپدیت نگه دارند این خودش کمک میکنه از این سوء استفاده ها در امان باشند سپس تو قیمت برنامه ها برن و هر نرم افزار مشکوکی که خودشون نریختند را پاک کنند و نگران پاک شدن برنامه های اصلی خود گوشی نباشند چون چیز های ضروری قابلیت پاک شدن ندارند با پاک کردن هر برنامه متفرقه اضافی خیالتون بابت گوشیتون دیگه راحت باشه.
دوم شنیدن صدا با دستگاه های میکروفن دار یا همون شنود ها هستش که دستگاهای هستند در حد بند انگشت سیم کارت می خورند و میتونند تو محیط کار یا ماشین یا منزل شما باشند و صحبت های شما را به شخص شنود کننده منتقل کنند . راه حل این مدل دستگاه هم همون دستگاه فکرانس یاب یا شنود یابی هست که براتون توضیح داده خواهد شد .

2- ردیابی مکان :
دیدن مکان و مسیرهای تردد شما نیز روش های مختلفی داره
اول اینکه روی گوشی شما نرم افزار ینصب کرده باشن که مکان شمارا برای طرف دیگه ارسال کنه پیدا کردن این نرم فازرم به سادگی همون نرم افزار شنود هست و کافیه نرم افزار های متفرقه ا یکه نمیشناسید را پاک کنید در این مورد نیز دارندگان گوشی اپل کلا نگران نباشند
دوم نصب ردیاب داخل یا خارج ماشین شماست ردیاب یه وسیله کوچیک که بستگی به نوع نصبش میتونه از یه قوطی کبریت باشه تا اندازه یه گوشی باشه که دو مدل نصبی و غیر نصبی داره تو مدل نصبی حتما به برق ماشین وصل میشه و نیازی به شارژ نداره و تغذیه خودشو از باطری ماشین تامین می کنه تو مدل غیر نصبی دارای باطری داخلی هستش که بستگی به اندازه باطری از چند روز تا چند ماه شارژ نگه میداره این مدل ها دیگه نیازی به دسترسی داخل ماشین ندارن و خیلی راحت بیرون ماشین زیر ماشین مخفی می شن و پیدا کردنشون به مراتب سختر هست .
راه حل مقابله با این نوع ردیاب ها هم همون دستگاه فرکانس یاب یا شنود یاب هست که به راحتی میتونه اونو تو ماشین براتون پیدا کنه.
سوم مورد هم که فرستادن یه موتوری دنبال شماست که اونم به راحتی با چهار تا پیچیدن به راست اگه دیدین طرف هنوز دنبالتون میاد متوجه می شید که قطعا دنبال شماست و دیگه طرز برخورد با موتوری به انتخاب خودتون هست .

انواع دستگاه شنودیاب تکسا ردیاب:

منتظر نظرات و سوالات شما هستیم!

avatar