پیشینه شرکت:

شرکت تکسا ردیاب فعالیت خود را در زمینه طراحی و واردات تجهیزات و بردهای الکترونیک از سال 1382 آغاز کرد. ابتدای راه ما طراحی برد های سفارشی بود اما از سال 1385 این رویه تغییر پیدا کرد و به صورت تخصصی تر بر روی برد های ضبط مکالمات تلفنی و سیستم های CRM فعالیت خود را آغاز کردیم. در سال 1390 شرکت به دو بخش جدا با مدیران جدا در زمینه  ضبط مکالمات تلفنی و بخش ردیاب تقسیم شد.

کار تخصصی بر روی ردیاب دفتر مرکزی شرکت تکسا

راه و رسم شرکت:

هدف ما  از ابتدای تاسیس  شرکت تکسا جلب رضایت مشتری بوده و از ابتدای فعالیت خود در زمینه ردیاب همواره سعی بر آن داشته ایم که از سرورهای داخل کشور استفاده نماییم. همانطور که میدانید هر نوع مدلی از ردیاب ها نیاز به سایت و سرور و نرم افزار موبایل دارد.

بسیاری از افراد یا شرکت ها از سرور ها و نرم افزار های خارجی استفاده می کنند چراکه هزینه به مراتب پایین تر و یا بعضا رایگانی دارد. شرکت تکسا ردیاب به خاطر احترام به حقوق مشتری و نگرانی بابت قطع شدن و خاموش شدن سرور های خارجی که اکثرا چینی هستند، از ابتدای فعالیت خود با خرید چند سرور داخلی این اطمینان را برای مشتریان فراهم کرده است که دستگاه فروخته شده به هیچ وجه تحت هر عنوانی مانند تحریم و قطع شدن اینترنت کارایی خود را از دست نخواهد داد.

دیگر دغدغه و خصوصیت شرکت تکسا تنوع محصولات می باشد تکسا ردیاب توانسته است با گردآوری اکثریت محصولات بازار با قیمت مناسب دست مشتری را در انتخاب دستگاه ردیاب باز بگذارد (ما به همه نوع مشتری فکر می کنیم.)

دفتر تهران شرکت تکسا میز مدیریت دفتر تکسا

ما متخصص کار خود هستیم

یکی دیگر از خصوصیات شرکت تکسا شکل گیری اولیه و پرسنل کنونی شرکت هستند که همگی از فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر چون دانشگاه تهران و خواجه نصیر در رشته های مخابرات و الکترونیک در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری می باشند. این مهم باعث شده است که محصولات شرکت زیر نظر متخصصان پشتیبانی شود.

کار کردن متخصصان ردیاب کار کردن متخصص بر روی ردیاب

لازم به ذکر است تیم تخصصی پشتیبانی و تعمیر شرکت تکسا علاوه بر پشتیبانی دستگاه های خود ،درجهت همکاری با شرکت های دیگر، تعمیرات و پشتیبانی دستگاه های ردیاب سایر شرکت ها را نیز انجام می دهد و میان همکاران صنف خود به شرکت تخصصی و تعمیرات ردیاب شناخته شده است.

از دیگرموارد مهمی که بهتر است در باره ی شرکت بدانید، بخش فعال تکنسین های نصب ردیاب خودرو و موتورسیکلت می باشد کلیه پرسنل این بخش دوره های تخصصی آموزش نصب ردیاب را در شرکت گذرانده اند و علاوه بر چندین سال سابقه کاری در زمینه برق خودرو حداقل 5 سال با شرکت تکسا همکاری مستمر داشته اند. فعالیت این گروه متخصص باعث می‌شود شما با خیال راحت خودرو خود را به شرکت تکسا بسپارید و از بابت خرابی برق خودرو خود نگرانی نداشته باشید.

امیدواریم بتوانیم همواره خدمتگذار شما عزیزان باشیم.