چرا تکسا

چرا تکسا:

لطفا قبل از هر گونه تصمیمی متن زیر را بخوانید

تجربیات تکسا در برخورد با مشتری :

·    ابتدا باید با مشتری صادق بود کوچکترین دروغ به مشتری علاوه بر از بین بردن برکت پول مشتری باعث گفتن دروغ های بزرگتر و در نهایت نارضایتی مشتری می شود .

به عقیده بسیاری از بازاری ها و کسبه ، بازار و تجارت امروز دروغ گویی را می طلبد ولی عقیده و تجربه ما عکس این را ثابت می کند ما به این نتیجه رسیده ایم و یقین داریم که با مشتری باید صادق بود.

 

سیستم ردیاب خودرو مبتنی بر دو بخش سخت افزار و نرم افزار می باشد ابتدا به بررسی سخت افزار سیستم می پردازیم

ردیاب تنها در سه کشور چین , ایران و کانادا تولید می شود . محصول کانادایی که بالای دو میلیون تومان قیمت دارد و فقط توسط یک شرکت وارد و فروخته می شود دستگاه ایرانی نیز همان مونتاژ است وگرنه بر کسی پوشیده نیست که کل قطعات, ماژول ها آنتن های GPS و GSM وارد می شود پس فریب تبلیغات دروغین جنس آمریکایی,ژاپنی,کره ای,تایوانی را نخورید .برای اطمینان از صحبت ما می توانید آدرس اینترنتی شرکت کارخانه دستگاه را از شرکت فروشنده در خواست کنید و متوجه خواهید شد که محصول چینی می باشد .

پرسنل مجرب تکسا در بخش بازرگانی و فنی پس از جستجوی فراوان توانستند محصولی را از میان انبوهی از محصولات بی کیفیت چینی انتخاب کنند و آن را با قیمت بسایر مناسب در اختیار هموطنانمان قرار دهیم .

این محصول ساخت یکی از بهترین کارخانجات چین می باشد که 8 سال سابقه تولید این محصول را دارد و همه مشکلات و باگ های احتمالی آن برطرف شده است .

این محصول دارای استاندارد CE اروپا می باشد و مجوز فروش در قاره اروپا را دارد برای همین است که این محصول را می توانید در سایت های Ebay, Amazoon که در آمریکا و اروپا فعالیت می کنند را بیابید.

ما این محصول را با اطمینان خاطر یکسال گارانتی بی قید و شرط تعویض می کنیم و صادقانه می گوییم هیچ مشتری از این گارانتی تا کنون استفاده نکرده است.

و اما نرم افزار : برای ردیابی به صورت آنلاین و گزارش گیری شما نیاز به یک سایت برای دیدن موقعیت خودرو در همان لحظه و لحاظ قبل دارید.

سایت ها ی ردیابی عموما چندین نوع می باشند بسیاری از آن ها برای کارخانه تولید ردیاب هستند و که سرور آن ها داخل چین است سرعت بسیار پایینی دارند و به هیچ وجه امنیت ندارند یعنی بسیاری از آن ها پس از یکی دو سال برچیده شده و مشتری هیچ دسترسی به کسی که راجع به این قضیه پاسخگو باشد ندارد .

بسیاری دیگر توسط شرکت های ایرانی خریداری شده و در سرور های خارج یا داخل کشور بارگزاری شده اند که نسبت به مدل اول به مراتب بهتر هستند و سرعت بالاتری دارند ولی چون سورس نرم افزار در اختیار فرد دیگری می باشد نمی توانند روی آن تغییری ایجاد کرده یا باگ های احتمالی آن را بگیرند و زبان بسیاری نیز انگلیسی می باشد .

تنها برخی از شرکت های داخلی با سرمایه گذاری در بخش نرم افزار می توانند این اطمینان را به مشتری بدهند که همیشه هستند و نرم افزار آن ها ساخت داخل است و بدون قطعی به کار خود ادامه می دهند دلیل آن نیز هزینه بالای سرور می باشد وقتی شرکتی این هزینه را در بخش سرور انجام داده است یعنی می توان در بخش ردیاب روی آن حساب کرد .

واما طریقه تست سایت فارسی و ایرانی از سایت خارجی شما می توانید با مراجعه به آدرس زیر و وارد کردن آدرس سایت ردیابی به اصلی بودن سایت پی ببرید 

http://www.google-analysts.com/

اگر سرور داخل ایران بود که پیغام This IP address allocated for Iran

به شما نمایش داده می شود ولی اگر سرور خارج از ایران بود پیام This IP address allocated out from Iran برای شما نمایش داده خواهد شد .

پس قبل از هر گونه خرید ردیاب به این نکات توجه فرمایید تا 6 ماه دیگر مجبور به خرید ردیاب دیگری نباشید.

·    خدمات پس از فروش باید به گونه ای باشد که مشتری هیچ وقت احساس تنهایی از خرید جنس نکند.

و همیشه ما را در کنار خود احساس کند

سیستم مدیریت تکسا بدین صورت است که برای هر دستگاه فرد خاصی را برای خدمات پس از فروش در نظر می گیرد. در نتیجه از پاس کاری مشتری در خدمات پس از فروش با جملاتی نظیر "با همکارم صحبت کردید" یا "با من صحبت نکردین ایشون الان تشریف ندارند " جلوگیری به عمل می آید.

همکاران ما در پشتیبانی موظف هستند تا رضایتمندی کامل مشتری از دستگاه به او خدمات دهند و چنانچه رضایت مشتری حاصل نشد و گفته های همکاران بخش فروش با قابلیت های دستگاه متفاوت بود حق عودت دستگاه برای مشتری محفوظ است.  و چنانچه  واقعا دستگاه ایراد داشته باشد ضمن عذر خواهی دستگاه را برای مشتری تعویض می نماییم. .

·   اطمینان تکسا از محصولات خود صد در صد می باشد.

چنانچه تجربه 15 ساله تکسا نشان می دهد فروش دستگاهی که در مرحله باگ گیری می باشد و تست نهایی آن انجام نشده باعث آزردگی مشتری و عوامل خدمات پس از فروش می شود که در نهایت شرکت موظف به عودت دستگاه می باشد . پس تا دستگاه تمام تست های نهایی خود را پشت سر نگذاشته برای فروش عرضه نمی شود .

به عنوان مثال برخی از محصولات تکسا پس از آماده شدن حدود یکسال زیر تست های فشرده قرار داشته اند تا شرکت از عملکرد آن اطمینان حاصل کند. و سپس به فروش اقدام نموده ایم.

·  تنوع محصولات تکسا تمام سلیقه ها را پوشش می دهد .

زمانی  مشتری به دنبال دستگاهی ارزان قیمت بدون گارانتی می باشد که در نظر دارد زمان خیلی کمی از این محصول استفاده کند و ما برای این نیاز کوتاه مدت مشتری هم دستگاه داریم .

ولی چنانچه مشتری به دنبال دستگاهی با کیفیت بالا و گارانتی طلایی شرکت تکسا می باشد محصولات با کیفیت تر با گارانتی طلایی و خدمات پس از فروش کامل در اختیار مشتری قرار می گیرد.

 و در نهایت شعار همیشگی گروه تکسا

                                      هر مشتری یک سفیر تبلیغاتی

رهبری