اپلیکیشن اندروید آذین ردیاب

دانلود اپلیکیشن اندروید اذین ردیاب  راهنمای کار با اپلیکیشن اذین ردیاب

ویدیو آموزش کار با اپلیکیشن اذین ردیاب

کاربر گرامی اگر بعد از دیدن این ویدئو باز هم سوالی برایتان پیش آمده و مشکلی داری لطف این متن را تا انتها با دقت بخوانید.

مراحل نصب اپلیکیشن آذین ردیاب

مرحله ۱

قبل از هر کاری با سیم کارت داخل دستگاه تماس بگیرید اگر صدای بوق یا اشغالی داشتید دستگاه و سیم کشی شما سالم است و شما باید به تنظیمات دستگاه دقت کنید به مرحله 5 مراجعه کنید.

مرحله ۲

اگر چنانچه با صدای مشترک مورد نظر در دسترس نمیباشد مواجه شدین وسیله شما در مکانی قرار دارد که آنتن دهی دکل مخابراتی وجودندارد و امکان ارتباط با دستگاه ندارید که معمولا طبقه های منفی دو پارکینگ به این شکل می باشد

مرحله 3

اگر با پیام خاموش می باشد مواجه شدین دو حالت ممکن است ایجاد شده باشد حالت اول وسیله به مدت طولای در مکانی قرار دارد که آنتن دهی ندارد و اپراتور سیم کارت شما را خاموش اعلام میکند.

ولی نگران نباشید به محض اینکه خودرو حرکت کند و از آن محدوده خارج شود سیم کارت دوباره به مدار بر میگردد و دستگاه شما به کار خود ادامه می دهد

مرحله 4

حالت دوم برای پخش صدای مشترک مودر نظر خاموش می باشد می تواند چندین مشکل وجود داشته باشد که لازم است با نصاب دستگاه تماس بگیرید و اعلام کنید نیاز به چک کردن دستگاه دارم چون سیم کارت خاموش است.

این مشکل چندین دلیل دارد که اگر خودتان کمی فنی باشید میتوانید چک کنید ابتدا سیم کارت را عوض کنید شاید سیم کارت سوخته باشد دوم سیم کشی و فیوز را چک کنید که ایا ولتاژ به دستگاه می رسد و چراغ های دستگاه روشن است یا خیر.

اگر چراغ های دستگاه روشن و سیم کشی و فیوز سالم و سیم کارت نیز تعویض شده باشد و هنوز خاموش باشد مشکل از سخت افزار دستگاه می باشد که باید به شرکت مراجعه کنید

مرحله 5

بعد از اینکه سیم کارت بوق خورد پس دستگاه سالم است لطفا میزان شارز سیم کارت دستگاه و اینکه ایا بسته اینترنتی فعالی روی سیم کارت قرار دارد را چک کنید دقت کنید برای ردیابی انلاین سیم کارت باید به اینترنت متصل باشد.

ولی لازم نیست حتما بسته بخرید همان که مصرف آزاد سیم کارت را فعال کنید کافی هست و هزینه خیلی کم در حد ماهی هزار تومن برای سیم کارت دارد

مرحله 6

اگر سیم کارت شارز و اینترنت دارد ولی مکان را در نقشه درست مشاهده نمیکنید برای پشتیبان پیام بگذارید تا این مورد را بررسی کند دقت کنید این مورد خیلی به ندرت اتفاق می افتد حتما از شارز سیم کارت مطمئن شوید

مرحله 7

اگر مکان دستگاه درست است ولی آلارم ها را دریافت نمی کنید باید چند چیز چک شود اول اینکه سیم کارت شارز لازم جهت فرستادن پیام را داشته باشد.

دوم اینکه شماره دریافت آلارم در نرم افزار به درستی تعریف شده و سوم اینکه آلارم مورد نظر فعال می باشد یا خیر که با مشاهده ویدئو کامل متوجه خواهید شد.

مرحله 8

اگر دستگاه برای شما پیام ارسال می کند ولی گوشی شما آژیر نمی کشد یا اینکه برای ارسال پیامک به دستگاه دچار مشکل هستید دسترسی لازم به نرم افزار را نداده اید و لازم است یا در تنظیمات گوشی خود همه دسترسی های لازم را به نرم افزار بدهید.

شاید هم لازم باشد نرم افزار را مجدد نصب کنید و همه دستری های لازم هنگام نصب را فعال کنید.