در این مقاله قصد داریم تا امروز 5 برند معروف ردیاب شخصی را به شما دوستان عزیز معرفی نماییم.

1- SpyTec یکی از برندهای آمریکایی می باشد که علاوه بر تولید ردیاب های شخصی ، انواع دیگر ردیاب از جمله جی پی اس و ردیاب خودرو را نیز در دستور کار تولید خود دارد. تمرکز اصلی این شرکت بر روی ابزارهای جاسوسی بوده و به همین دلیل بیش تر مشتریان آن نیز شرکت های همچون CNN ، Daily News، World News و Fox news می باشند.

ردیاب شخصی Spytec

2- Garmin برند نام آشنایی که فعالیت خود را در سال 1989 توسط اشخاصی به نام (گری بورل و مین کو) در کانزاس ایلات متحده آمریکا شروع کرد. هم اکنون محصولات بسیاری از این شرکت در زمینه موقعیت یاب های جغرافیایی تولید و به بازار عرضه شده است.

ردیاب شخصی garmin

3- AMERICALOC برند دیگر آمریکایی که محصولات خود را در سراسر جهان ارائه داده است و هم اکنون دارای دفاتر مرکزی در ایلات متحده ، مکزیک و کلمبیا می باشد. حوزه فعالیت این شرکت تنها ردیاب های خودرو و ردیاب شخصی می باشد و بر روی هیچ محصول دیگری فعالیت نمی کند. مدل های دستگاه ردیاب خودرو این شرکت هم اکنون 3 دستگاه و ردیاب شخصی 1 دستگاه می باشد که با نام انحصاری Queclink شناخته می شود و قیمت بالغ بر 109.90 دلار دارد.

ردیاب شخصی AMERICALOC

4- PocketFinder را به عنوان تولید کننده کوچکترین ردیاب ها می شناسند. جالب آن است که بدانید از ردیاب های PocketFinder می توان به عنوان جاسوئیچی استفاده کرد.

ردیاب PocketFinder

5- LandAirSea از سال 1994 فعالیت خود را در شیکاگو آغاز کرده است و از آن زمان تولید انواع ردیاب ها را در دستور کار خود قرار داده و هم اکنون یکی از برندهای معتبر جهان در بخش ناوگان حمل و نقل در کشورهای مختلف شناخته می شود.

ردیاب شخصی LandAirSea

این مطلب بروز می شود…

ما سعی داشتیم در این مقاله بیشتر به برندهای آمریکایی بپردازیم در مقالات بعدی برندهای چینی ، ژاپنی و کره ای را نیز معرفی می کنیم.

منبع: تکسا ردیاب

منتظر نظرات و سوالات شما هستیم!

avatar