همکاری‌های بین‌المللی

همکاری‌های بین‌المللی شرکت تکسا ردیاب

همکاری‌های بین‌المللی شرکت تکسا ردیاب با هدف توسعه فناوری و بازارهای فروش بوده است. ما همواره سعی کرده‌ایم دانش روز جهان را کسب نماییم. در این راه نه تنها موفق به کسب آن شده‌ایم، بلکه توانسته‌ایم دانش خود را نیز صادر نماییم و از این رو، بر خود می‌بالیم.

زمینه‌های همکاری‌های بین‌‎المللی

شرکت تکسا با بسیاری از کمپانی های بزرگ تولید کننده انواع ردیاب ، دزدگیر و سیستم های متصل به سیم کارت در زمینه های مختلفی همکاری داشته است. ما دانش خود را به اشتراک گذاشته ایم و از کمپانی ها دیگر نیز درخواست کرده ایم در زمینه های مختلف دانش خود را به ما انتقال دهند.

از این رو بعضی از اعضای تیم تکسا به صورت کامل به کشور های مقصد سفر کرده و آموزش های لازم مخصوصا بر روی خودرو های جدید دریافت کرده اند. مقصد سفر ما بیشتر کشور های شرق آسیا بوده است ولی با کمپانی های بزرگ اروپایی نیز ارتباطات بسیاری داشته ایم تا بتوانیم بهترین و با کیفیت ترین محصول را به دست مردم عزیز کشورمان برسانیم.

شما می توانید رزومه کاری تکسا را در بخش معرفی شرکت مشاهده نمایید.

شرکت‌های جهانی همکار ما

در ذیل برخی از شرکت ها که تکسا ردیاب افتخار همکاری با آنها را دارد برای شما عزیزان قرار داده ایم.

همکاری‌های بین‌المللی شرکت تکسا ردیاب

شرکت TK STAR معرف حضور همگان است. این شرکت در زمینه تولید انواع ردیاب خودرو ، شخصی و ردیاب دوچرخه فعالیت می کند. اولین همکاری این شرکت با تیم تکسا از سال 1390 در حوزه تبادل فناوری بوده و هم اکنون نیز برخی از محصولات تکسا از طریق این شرکت تامین می‌شود.

همکاری‌های بین‌المللی شرکت تکسا ردیاب

کوبان شرکتی قدرتمند ایتالیایی که در زمینه میکروکنترل ها و برنامه نویسی انواع بردهای الکترونیکی ، کنترلر های از راه دور و تولید کننده انواع ردیاب می باشد. متخصصان شرکت تکسا در سال 2015 توسط واحد آموزش این شرکت به صورت کامل آموزش دیده و گواهینامه سطح 1 کوبان را دریافت کرده اند.

برای مشاهده مدارک آموزش می توانید به صفحه تیم ما مراجعه نمایید.