همکاری در فروش شرکت تکسا ردیاب خودرو

شر کت تکسا ردیاب وارد کننده مستقیم و عمده انواع ردیاب خودرو ، ردیاب موتور سیکلت ، ردیاب ضد آب ، ردیاب شخصی  می باشد که با داشتن تکنولوژی سایت عرضه کننده بهترین محصول با بالاترین تکنولوژی و پایینترین قیمت می باشد . این یک ادعا نیست با کمی تحقیق و بررسی میان دیگر شرکت ها به این مهم دست خواهید یافت. از همه همکاران فعال در ضمینه اسپرت ماشین ، دزدگیر خودرو ، جی پی اس و ردیاب خودرو دعوت به همکاری داریم تکسا ردیاب بهترین شرایط همکاری را برای همکاران در این ضمینه فراهم کرده است. شرکت تکسا ردیاب شرایطی را فراهم کرده تا همه همکاران بتوانند با نام و برند خود محصولات مارا بفروشند و سود قابل توجهی نیز داشته باشند.

شرایط تکسا بدین صورت می باشد :

1 – خود سخت افزار دستگاه فاقد هر گونه برند و نشان می باشد که نشانگر معرفی شرکت تکسا ردیاب باشد .

2 – جعبه دستگاه هیچ گونه نشان و برندی از تکسا ردیاب ندارد.

3-  سایت ردیابی تکسا برای مشتریان همکاری دارای لوگو و دامین اختصاصی خواهد بود یعنی مشتری که از همکار ما خرید می کند برای ردیابی وارد سایتی می شود که اسم و لوگوی همکار ما در آن وجود دارد و باز هم اسم و نشانی از تکسا ردیاب وجود ندارد.

4 – اپلیکیشن موبایل که قابلیت ها و امکانات ویژه ای را به ردیاب و دزد گیر تکسا می دهد دارای برند و لوگوی همکار خواهد بود و نشانی از شرکت تکسا ردیاب وجود ندارد.

5- قیمت دستگاه کاملا رقابتی بوده و در شهر یا منطقه ای که همکار ما شروع به فعالیت کند دیگر کسی قادر به رقابت با او نخواهد بود.

همینطور که می بینید هدف اصلی شرکت تکسا ردیاب پخش و حمایت همکاران برای فروش می باشد .

ادعا و شعار ما این است که پایینترین قیمت را ارائه می کنیم برای رسیدن به این مهم لازم است شرکت ها و اشخاصی که قصد همکاری را در ضمینه ردیاب با شرکت تکسا ردیاب دارند قیمت ها بعلاوه امکانات دستگاه را با دیگر شرکت ها مقایسه کنند.

رهبری