یکی ار ردیاب های محبوب بین خریداران، ردیاب های کوچک می باشند که به دلیل سایز و وزن سبک به آسانی قابل مشاهده نیستند و سارق نمی تواند به راحتی از وجود آن مطلع شود.

متاسفانه در دنیای امروزی، دزدی بیشتر از گذشته صورت می گیرد و احتمالا بارها در خیابان شاهد سرقت رفتن کیف و مدارک بوده اید. برای حل این مشکل چه راه کاری مناسب است؟

با روی کار آمدن انواع ردیاب ها، مشکلات این چنینی تا حد زیادی کاهش یافته و به وسیله ردیاب خودرو، ردیاب آهنربایی، ردیاب شخصی، ردیاب کشتی، ردیاب کامیون و … میتوانیم از اموال و افراد مهم زندگیمان محافظت کنیم.

 ردیاب شخصی کوچک : بهترین راه مخافظت از وسایل شخصی

شما می توانید، ردیاب کوچک و سبک خود را در داخل کیف مدارک، کیف پول و یا هر وسیله دیگری قرار دهید و از لوازم با ارزش خود محافظت کنید. به وسیله این ردیاب قادر خواهید بود محل قرار گرفتن وسیله را پیدا کرده و یا لحظه به لحظه مسیر رفت را چک کنید. علاوه بر لوازم شخصی، امکان دارد یکی از عزیزان ما دچار الزایمر باشند و یا نگران گم کردن مسیر فرزندتان باشید، برای حل این مشکل نیز، ردیاب شخصی بهترین گزینه ممکن می باشد.

 ردیاب شخصی کوچک : بهترین راه محافظت از عزیزانمان

با استفاده از ردیاب شخصی ای که برای فرد سالمند یا کودک خود فعال می کنید، می توانید محل دقیق ایستادن وی را پیدا کنید و یا مسیر حرکت ایشان را بر روی نقشه مشاهده کنید.

چنانچه فرزند شما، توسط سارق ربوده شود با کمک این ردیاب محل دقیق را شناسائی می کنید و در سریع ترین زمان ممکن خود را به آنجا می رسانید.

کاربرد ردیاب کوچک :

به وسیله ردیاب های شخصی، امنیت افراد و وسایل را تضمین می کنید.

از این ردیاب معمولا در عملیات های نظامی نیز استفاده می شود و ماموران پلیس یکی از این ردیاب ها را به همراه دارند.

یکی از شغل های پر خطری که وجود دارد، فعالیت در معدن است که به وسیله ردیاب، اگر احیانا مشکلی برای مسیر پیش آید، می توانید در سریع ترین زمان ممکن مشکل را برطرف کنید و یا به کمک افراد بشتابید.

یکی دیگر از کاربرد های مهم ردیاب کوچک، برای حیوانات می باشد که به راحتی میتوانید به قلاده حیوان خانگی خود بسته و از امنیت وی اطمینان حاصل کنید.

ردیابی

ویژگی های ردیاب کوچک :

  1. ردیاب ها دارای ویژگی ها و امکانات محتلفی می باشند، اما یکی از مهم ترین آنها، قابلیت شنود صدای محیط است که اگر تمایل داشته باشید از صدای اطراف ردیاب، آگاهی پیدا کنید به راحتی به وسیله ردیاب این امر امکان پذیر می باشد.
  2. بعضی از ردیاب ها نیز امکانی برای تماس تلفنی یک طرفه یا دو طرفه در خود جای داده اند که در مواقع ضروری بسیار  مفید می باشد.
  3. پس از خرید ردیاب، می توانید محدوده مشخصی برای آن تعیین کنید و چنانچه کودک شما از محدوده مشخص شده فراتر رود سریعا پیغامی برای شما ارسال می شود و شما را در جریان خواهد گذاشت.
  4. به دلیل اندازه کوچک، به راحتی توسط چشم سارق شناسائی نمی شود و این ویژگی اهمیت زیادی برای ارتش و نیروهای نظامی نیز دارد ( به طور مثال از ردیاب ساعتی به عنوان ساعت استفاده می شود اما در حقیقت کاربرد ردیاب را دارد)

اگر قصد خرید ردیاب های کوچک شخصی و یا هر نوع دیگری از ردیاب ها رو دارید، می توانید به صورت رایگان از ما مشاوره گرفته و ردیاب خود را رجیستر شده تحویل بگیرید.

برای مشاوره، خرید و تعمیر انواع ردیاب ها  ، با ما تماس بگیرید

سعید سعیدی | 09126020441

 

0 0 vote
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments