این روز ها تجارت زیادی به وسیله قایق ها و کشتی ها صورت میگیرد و ردیاب کشتی میتواند کمک شایانی به امنیت کشتی کند و خیال شما را بابت این موضوع راحت کند.

افراد زیادی مسافرت و تجارت خود را به وسیله راه های هوایی و دریایی انجام می دهند و تامین کردن امنیت کشتی و وسایل داخلی آن از مهم ترین مواردی است که قبل از سفر باید به آن پرداخته شود.

اهمیت استفاده از ردیاب کشتی :

خیلی از کالا ها، در بین دو کشور توسط کشتی جابجا می شوند و از لحاظ اقتصادی اهمیت بسیار دارند.

بسیاری از مسافران نیز در کشوزها و شهرهای نزدیک به هم با کشتی سفر میکنند و تضمین امنیت کشتی جز ملزومات ابتدائی می باشد. در این بین دزدان دریایی در کمین هستند تا کالاها و اجناس با ارزش را دزدیده و ضرر زیادی را به شما وارد سازند.

برای جلوگیری از این مشکل کافیست با استفاده از جی پی اس اقدام به ردیابی کشتی و محصولات خود کرده و از مکان دقیق آن ها اطلاع حاصل فرمائید.شما میتوانید از ردیاب آهنربایی برای کشتی خود استفاده فرمائید.

ردیاب

کاربردهای مختلف ردیاب کشتی :

کشتی ها و قایق ها، تنها برای جابجایی کالا یا مسافر استفاده نمی شوند، بلکه در شهرهای ساحلی قایق های مختلفی را به گردشگران اجاره می دهند، تا در اطراف به گشت و گذار پرداخته و از طبیعت لذت ببرند.

برای جلوگیری از گم کردن مسیر قایق، ردیاب به کمک شما خواهد آمد. حتی اگر قایق در وسط دریا نیاز به تعمیر داشته باشد و خراب شود با استفاده از ردیاب موقعیت دقیق قایق را در اختیار دارید و برای کمک میتوانید به سرعت اقدام کنید.

قابلیت پی گیری آفلاین و آنلاین :

با استفاده از ردیاب ، میتوانید به صورت لحظه به لحظه از حرکت وسیله نقلیه خود باخبر باشید.

برای این کار کافیست در اپلیکیشن یا سایت وارد شده و مسیر حرکت را دنبال کنید.

برای مسیریابی آفلاین هم شما درخواستی را ارسال کرده و مختصات جغرافیایی دقیقی از موقعیت مکانی وسیله نقلیه یا کشتی و قایق برای شما اس ام اس  می شود.

رجیستر ردیاب کشتی و قایق :

یکی از مهم ترین مواردی که هنگام خرید ردیاب باید به آن توجه کنید مساله رجیستر ردیاب می باشد.

اگر ردیاب شما رجیستر نباشد، کارایی خوبی ندارد و هزینه ای که برای خرید آن شده به هدر خواهد رفت.

با خرید ردیاب از تکسا ردیاب، ردیابی رجیستر شده و با ضمانت تحویل بگیرید.

چنانچه ردیاب را قبلا تهیه کردید و رجیستر نکردید میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

امروز با پیشرفت علم، ردیاب ها نیز به کمک ما آمده و با استفاده از ردیاب شخصی، ردیاب خودرو، ردیاب پرندگان، ردیاب دام، ردیاب مخفی و … می توان خیال خود را بابت امنیت تمام دارای هایی خود راحت کنیم.

ردیاب قایق

برای خرید انواع ردیاب و رجیستر  با کارشناس ما تماس حاصل نمایید

سعید سعیدی | 09126020441

0 0 vote
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments