ردیاب پرندگان

یکی از ردیاب هایی که میتواند ترس شما از گم شدن پرنده ی دوست داشتنی تان را کاهش دهد ردیاب پرندگان می باشد که به وسیله جی پی اس به شما کمک میکند ، پرنده خانگی خود را پیدا کنید.

ردیاب ها انواع مختلفی دارند ردیاب خودرو ، ردیاب آهنربایی ، ردیاب شخصی و .. و در بین این ردیاب ها یکی از مفید ترین آنها برای افرادی که پرنده نگهداری میکنند ، ردیاب پرندگان است که مانع از گم شدن پرنده می شود.

در ایام گذشته ردیابی پرندگان با ارزش ، امری سخت و پیچیده بود اما امروز با پیشرفت تکنولوژی این کار راحتتر شده و تنها با یک ردیاب می توانند از موقعیت دقیق پرنده با خبر باشند.

این نوع ردیاب ها بسیار کوچک می باشند و به همین دلیل میتوان به راحتی برای حیواتات استفاده کرد.

طریقه کار ردیاب :

اغلب ردیاب های پرندگان ، بر روی کوله پشنی های کوچک قرار میگیرند.

کوله پشتی های بسیار کوچکی که بر پشت برنده قرار دارند و ردیاب داخل آن ها گذاشته می شود تا فشاری به حیوان خانگی شما وارد نشود و بسیار سبک و کم وزن است.

به وسیله ردیاب ، مسیر حرکت پرنده مشخص شده و در صورتی که پرنده گم شده و یا دزدیده شده باشد ، محل دقیق و مختصات جغرافیایی آن  به وسیله جی پی اس مشخص می شود.

در این نوع ردیاب ها ، میتواند محل امن حرکت پرنده را مشخص کنید. بطور مثال محدوده امن حرکت پرنده را در اطراف خانه خود قرار می دهید ، و چنانچه پرنده از این محدوده فراتر رود ، سریعا برای شما اس ام اس اخطار خروج از محدوده امن ارسال می شود که شما در جریان دور شدن پرنده از منزل قرار می دهد.

چرا از ردیاب پرندگان استفاده کنیم؟

این ردیاب برای موارد مختلفی کاربرد دارد و مانند یک ردیاب شخصی پرندگان استفاده میشود.

یک گروه از کسانی که از این ردیاب استفاده میکنند ، پژوهشگران می باشند. محققان برای اینکه مسیر مهاجرت پرندگان مختلف را مورد بررسی قرار دهند از این نوع ردیاب ها استفاده میکنند.

اگر شما پرنده ای دارید که برای شما ارزش بسیاری دارد و حاضر به از دست دادنش نیستید ، این ردیاب بهترین گزینه برای شما می باشد ، حتی در صورت دور شدن پرنده از منزل شما ، به راحتی می توانید محل قرارگیری پرنده را مشخص کنید.

به شما توصیه میکنیم برای تعیین موقعیت مکانی و تضمین امنیت پرندگان خود از ردیاب پرندگان استفاده کنید.

امکانات ردیاب پرندگان :

  1. تعیین محدوده امن برای پرندگان
  2. ارسال مختصات جغرافیایی دقیق
  3. امکان ردیابی مسیر حرکت پرنده
  4. آنتن دهی بسیار قوی
  5. سازگاری با سیم های کارت های مختلف و پوشش دهی مناسب

 

برای مشاوره  وخرید انواع ردیاب ها  ، با ما تماس بگیرید

سعید سعیدی | 09126020441

0 0 vote
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments