ردیاب فندکی خودرو یکی از انواع ردیاب های پر کاربرد و محبوب مورد استفاده در انواع وسایل نقلیه می باشد و از کاربردها و کارایی های بسیار منحصر بفرد و ویژه‌ای در عین سادگی برخوردار است.

ردیاب فندکی یک محصول خاص و پر کارآمد به حساب می آید که از نظر ظاهری کاملا شبیه به یک شارژر فندکی خودرو عمل میکند و همانند یک ردیاب آهنربایی قابلیت های منحصر به فردی دارد. از نظر ظاهر و طراحی هیچ تفاوتی با شارژر فندکی موبایل نداشته و در نقش یک شارژر ایفای نقش می کند.  این نوع ردیاب بصورت مخفی در خودرو قرار دارد.

در صورت استفاده از ردیاب فندکی این امکان به وجود می‌آید تا علاوه بر شارژ کردن انواع مختلف گوشی های موبایل آرامش خاطر مناسبی از محل قرار خودرو مورد نظرتان داشته باشید، چرا که درون ردیاب فندکی یک سیستم ردیابی تعبیه شده است که با استفاده از آن می توان به موقعیت یابی وسیله نقلیه مورد نظارت آن پرداخته و در صورت بروز هرگونه مشکل مانند سرقت خودرو در کمترین زمان ممکن و محل دقیق خودروی تان را بیابید.

فندکی خودرو

طریقه کار ردیاب :

ردیاب فندکی خودرو به عنوان یک از مهم ترین وسایل مورد استفاده در وسایل نقلیه به حساب می‌آید که در ناحیه آن یک سیم کارت وجود دارد و همچنین یک دکمه مخفی تعبیه شده است که با فشار دادن دکمه ردیاب فعال شده و شروع به فعالیت می‌کند.

همچنین در این ردیاب هیچ گونه چراغ و صدای خاصی وجود نداشته و به هیچ وجه کسی از وجود ردیاب فندکی خودرو مطلع نمی گردد و صرفاً در نقش یک شارژر فندکی موبایل در خودرو به حساب می آید و مورد استفاده قرار می گیرد ، اما در عمل می توان با استفاده از ردیاب فندکی خودرو به تعیین محل دقیق قرارگیری خودرو اقدام نمود.

با استفاده از ردیاب امکان ردیابی لحظه به لحظه خودرو توسط گوشی اندروید یا ای او اس وجود دارد.

قابلیت شنود ردیاب فندکی خودرو :

یکی دیگر از قابلیت های بسیار منحصر به فرد در ردیابی فندکی خودرو این می باشد که معمولاً این مدل از ردیاب های خودرو دارای قابلیت شنود بوده و با استفاده از آنها می توان به گوش دادن صدای مکالمه افرادی که درون ماشین هستند بپردازیم. این قابلیت به این صورت عمل می کند که شما می توانید با شماره سیمکارت داخل ردیاب تماس گرفته و از این طریق به شنیدن صدای محیط اطراف بپردازید.

ویژگی های مثبت :

یکی از مهمترین ویژگی‌های استفاده از این نوع ردیاب این مورد می باشد که این نوع ردیاب هیچ گونه سیم کشی اضافه و تغییر در سیم کشی خودرو احتیاج نداشته و از قابلیت نصب سریع و بی دردسر بهره می برد و از آن می توان برای ردیابی خودرو استفاده نمود. جهت استفاده و فعال شدن ردیاب فندکی خودرو لازم است تا آن را به درگاه اتصال فندک خودرو متصل کرده و به صورت بسیار ساده و بی دردسر از قابلیت ها و مزایای آن نهایت استفاده را ببریم.

این نوع ردیاب دارای محلی برای قرارگیری سیم کارت می باشد که با استفاده از آن می توان به ردیابی خودرو در هر لحظه و زمانی اقدام نمود.همچنین در این نوع ردیاب ،  این قابلیت وجود دارد که در صورت جدایی از خودرو ، یک پیامک و اس ام اس برای مالک ارسال شده و به آن اطلاع رسانی شود و این فرآیند در حکم یک هشدار دهنده در جهت اتصال و یا قطع دستگاه به کاربر می باشد.

همچنین در این نوع ردیاب خودرو قابلیت شنود مکالمات با وضوح و کیفیت بسیار بالایی وجود داشته و به یک دکمه مخفی بر روی آن تعبیه شده است که با استفاده از آن می توان به ارسال پیامک ضروری در مواقع لزوم پرداخت و طراحی دکمه صورتی است که به هیچ وجه قابل تشخیص نبوده و کسی از وجود آن اطلاع کسب نمی نماید.

همچنین دکمه ارسال پیامک اضطراری این امکان را دارد علاوه بر ارسال پیامک با فرد و شماره مورد نظر تماس تلفنی نیز برقرار نماید و در صورت لزوم و در مواقع اضطراری می توان از این قابلیت به استفاده های مناسبی نمود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول از تکسا ردیاب با ما تماس حاصل نمایید

سعید سعیدی | 09126020441

منتظر نظرات و سوالات شما هستیم!

avatar