ردیاب شخصی ساعتی

ردیاب شخصی ساعتی بهترین وسیله برای ردیابی سالمندان و کودکان و کوهنوردان می باشد که در صورت بروز مشکل میتوانید با صاحب دستگاه ارتباط برقرار کنید

 

مشخصات ردیاب شخصی ساعتی تکسا:

 

سازگاری با انواع سیم کارت های ایرانسل – همراه اول – تالیا (850/900/1800/1900 MHZ)

قابلیت شارژ خودکار بدون دسترسی به دستگاه ردیاب شخصی.

 

ردیابی آنلاین به وسیله SMS بدین صورت که با ارسال SMS به دستگاه ردیاب شخصی لینک مکان جغرافیای دستگاه را برای شما ارسال می کند. و شما می توانید از طریق موبایل یا کامپیوتر مکان مورد نظر را مشاهده کنید.

 

ردیابی از طریق سایت بدین صورت که شما اینترنت سیم کارت داخل دستگاه ردیاب شخصی را فعال کرده و وارد سایت می شوید و موقعیت دستگاه ردیاب را هر جا باشد به صورت آنلاین مشاهده می کنید. همچنین سایت قابلت های زیادی از جمله تعریف محدوده مورد نظر و تعریف سرعت مجاز را دارد که در صورت خارج شدن از محدوده به شما SMS می دهد. همچنین می توانید گزارش گیری از روزها و ماه های قبل نیز داشته باشید که دستگاه ردیاب شخصی در چه مکان هایی قرار داشته است.

 

امکان صحبت کردن با کسی که ساعت در دست اوست .

امکان شماره گیری چندین شماره ذخیره شده در دفترچه تلفن دستگاه.

 

دارای کلید SOS بدین صورت که با فشار دادن این کلید با شماره های ذخیره شده در دستگاه تماس می گیرد و میتوانیم صدای آن محیط را بشنویم همچنین دستگاه دارای یک گوشی می باشد که در صورت نیاز می تواند ارتباط دو طرفه نیز بر قرار کند. این قابلیت برای افرادی که نمی توانند از تلفن همراه استاده کنند مانند سالمندان و کودکان بسیار مفید است.

 

قابلیت ویژه دستگاه کار کردن در مکان های مسقف است یعنی مکانی برای عدم آنتن دهی برای دستگاه ردیاب  وجود ندارد.

 

دستگاه ردیاب شخصی تکسا از نمونه دستگاه های با Stabilityو پایداری بالاست که با وجود فروش بالای این دستگاه حتی یک مورد مشاهده نشده که دستگاه جواب SMS را ندهد.

 

دستگاه دارای حافظه برای 5 شماره تلفن می باشد یعنی در صورت ALARM  به این 5 شماره تماس می گیرد و اگر این 5 شماره با دستگاه ردیاب تماس بگیرند می توانند صدای محیط را بشنوند.

 

دستگاه ردیاب شخصی حتی مقدار شارژ باطری را نیز از طریق SMS را ارسال می کند تا در صورت کم بودن شارژ اقدام به شارژ مجدد کنیم.

 

 

 

 

 

 

 

رهبری