زدیاب دیاگ خودرو

ردیاب دیاگ خودرو یکی از انواع پرکاربرد ردیاب و جی پی اس به حساب می‌آید که معمولا بر روی سوکت دیاگ و برق خودرو نصب می گردد و مکان یابی و موقعیت یابی دستگاه مورد نظر را با دقت بسیار بالایی انجام داده و اطلاعات مکان ها را در اختیار کاربر و اپراتور مورد نظر قرار دهد. ما در این مقاله قصد داریم به معرفی این نوع ردیاب بپردازیم پس افرادی که قصد خرید و یا استفاده از ردیاب دیاگ را دارند می توانند این مقاله را مطالعه کرده و اطلاعات بسیار مناسبی در مورد این قطعه پرمصرف کسب نمایند. پیشنهاد می کنیم از مقاله ردیاب آهنربایی نیز دیدن فرمایید.

معرفی ردیاب دیاگ خودرو 

ردیاب دیاگ خودرو نوعی ردیاب خودرو و موقعیت یابی می باشد که دارای ابعاد بسیار مناسب بوده و زمانی که بر روی قسمت دیاگ خودرو نصب می گردد ، به هیچ وجه قابل تشخیص نمی باشد و مانند یک قطعه درون خودرو جای می گیرد و از این نظر اهمیت بسیار بالایی دارد . معمولا انواع مختلف رادیاتور خودرو با توجه به اینکه از تکنولوژی‌های روز مانند جی پی آر اس و جی اس ام  استفاده میکنند این امکان را دارند تا ردیابی و موقعیت یابی را به صورت بسیار دقیق و اصولی و با دقت بسیار بالایی انجام دهند.

استفاده از ردیاب دیاگ خودرو

ردیاب و دیاگ خودرو در حقیقت یک دستگاه جی پی اس در ابعاد کوچک به حساب می آید که دارای محبوبیت و کاربردهای بسیار زیادی بوده و بر روی انواع خودروهای سبک و سنگین قابل استفاده و نصب می باشد.

معمولاً بر روی انواع مختلف ردیاب دیاگ خودرو یک سیمکارت در سایز کوچک نیز ارائه شده که این کار بر روی دستگاه نصب شده و بعد از نصب شدن سیم‌کارت، ردیاب خودرو در قسمت داخل سوکت دیاگ خودرو تعبیه می گردد.

ردیاب دیاگ

این پایان کار است و دیگر هیچ گونه کار اضافه و یا سیم کشی و عملیات پیچیده و سنگینی نیاز نیست. از این بابت می‌توان از ردیاب خودرو برای موقعیت یابی و تعیین محل دقیق خود را استفاده نمود.

معمولا محل قرارگیری سوکت ردیاب دیاگ درون محفظه ای در زیر فرمان خودرو می باشد که روی آن به وسیله یک قاب پوشیده شده و این قسمت کاملا از نظر راننده و فردی که سوار ماشین می گردد ، مخفی می باشد در نتیجه در صورت این که مشکلاتی از قبل سرقت خودرو پیش بیاید فرد سارق هیچ گونه اطلاعی از نصب بودن ردیاب خودرو نداشته و فردی که به عنوان صاحب خودرو به حساب می‌آید می‌تواند با استفاده از این ردیاب به موقعیت‌یابی خودرو مورد نظر خود پرداخته و در کمترین زمان ممکن خودرو خود را پیدا نماید.

خرید ردیاب دیاگ به چه کسانی پیشنهاد می شود؟

استفاده از ردیاب دیاگ به کسانی پیشنهاد می‌شود که فرصت انجام سیم کشی در این خودرو را نداشته و یا اینکه با سیستم برق خودرو خود آشنایی کافی ندارند.

به عنوان مثال خانمها که دانش زیادی در مورد اطلاعات فنی خودرو ندارند می توانند از این نوع ردیاب به منظور تعیین موقعیت دقیق خودرو خود و افزایش امنیت آن استفاده نمایند. در بعضی مواقع نیز پیش می آید که خودرو اجاره ای و یا برای شخص دیگری می باشد و این امکان وجود ندارد که در سیم کشی خودرو دست برده شود یا گاهی فرد دارای چند خودرو می باشد و در این موارد بهترین و مناسب ترین راه استفاده از ردیاب دیاگ خودرو می باشد.

ردیاب خودرو برقی مدل جی پی اس قابلیت ردیابی به صورت آفلاین و آنلاین را داشته و همچنین در برخی از مدلهای ردیاب خودرو این امکان وجود دارد تا صدای داخل خودرو نیز شنود شود . همچنین با توجه به اپلیکیشنی که به همراه انواع ردیاب دیاگ خودرو برای موبایل در نظر گرفته می شود ، این امکان وجود دارد تا از طریق موبایل و کامپیوتر تمامی مسیرهای خودرو در آن رفت و آمد داشته و یا نقاط دقیق توقف خودرو بر سرعت هایی که خودرو داشته را بررسی و آنالیز نمایید.

مهمترین ویژگی ها :

  1. قابلیت نصب و راه اندازی بسیار ساده و آسان و بدون داشتن دانش فنی خاصی
  2. دارا بودن حسگر لرزش و ارتعاشی دقیق
  3. دارا بودن حافظه داخلی و همچنین استفاده از باتری پشتیبان برای طول عمر بیشتر فعالیت دستگاه
  4. دارا بودن حسگر هوشمند جهت بررسی و آنالیز ایسیو خودرو در جهت عیب یابی خودرو
  5. وجود سیستمی جهت هشدار برای سرعت های غیرمجاز
  6. امکان ایجاد محدوده جغرافیایی مشخص به صورت دقیق و همچنین حدودی
  7. استفاده از اپلیکیشن های موبایل برای انواع گوشی های اندروید و ios به صورت کاملا فارسی و مفهومی

منتظر نظرات و سوالات شما هستیم!

avatar