ردیاب حیوانات

ردیاب حیوانات وسیله ای ایست که با اتصال به حیوان مورد نظر مانع از سرقت و گم شدن حیوان می شود .

این ردیاب ضد آب و ضد ضربه بوده و برای انواع حیوانات خانگی شهری مانند سگ و گربه و همچنین حیوانات خانگی روستایی مانند گاو و گوسفند و شتر مناسب می باشد.

ردیاب حیوانات

این ردیاب با شارژ طولانی بیش از 10 روز بهترین گزینه برای جلوگیری از گم شدن یا سرقت احشام می باشد .

شاید برای شما دامدار گرامی که به دنبال وسیله ای هستید برای جلوگیری از سرقت احشام خود این وسیله ها زیاد کاربردی به نظر نرسد و این تصور ایجاد شود که سارق پس از رویت ردیاب آن را جدا کرده و دام را سرقت می کند.

باید عرض کنم که دقیقا درست فکر می کنید سال ها بود سرقت احشام یکی از مهترین دغدغه های دامداران زحجمت کش بود و متاسافنه ردیاب های موجود در بازار جواب گو این نیاز نبود بعد از مدت ها بررسی و تحقیق در این زمینه و مشورت با دامداران محترم شرکت تکسا موفق به ساخت محصول بومی گشت که در هیچ کجای دنیا مشاهده نشده بود و به راحتی می تواند مانع از سرقت احشام شود یا در صورت سرقت صد در صد سارق را دستگیر کند.

ردیاب گوسفند و گاو

این ردیاب مخصوص احشام طراحی شده و مخصوص گاو و گوسفند و شتر می باشد .

شایان ذکر است این محصول با تمام مدل های موجود در بازار ایران و جهان متفاوت بوده و انحصارا توسط شرکت تکسا ردیاب  طراحی و فروخته می شود همچنین به دلیل مسایل امنیتی درهیچ کجای کشور نمایندگی بابت فروش این دستگاه ندارد و فروش این مدل دستگاه خواص و انحصاری فقط و فقط به صورت مستقیم از تهران انجام می شود .

با توجه به گران بودن این حیوانات حتما توسعه می کنیم از ردیاب های حیوانات به منظور حفظ و نگهداری حیوان خود استفاده نمایید.

محصولات ردیاب حیوانات به زودی توسط تکسا ردیاب عرضه می شود.

 

 

0 0 vote
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments