ردیاب تور ماهیگیری

هر روزه با پیشرفت علم ، محصولات جدیدی پا به عرصه می گذارند که هر کدام به نوبه ای کارهای روزمره را برای ما ساده تر میکنند. یکی از محصولاتی که در ماهیگیری کاربرد بسیاری دارد ردیاب تور ماهیگیری می باشد.

ردیاب های تور ماهیگیری در تکسا ، از بهترین کارخانه تولید ردیاب تهیه شده و به دلیل اینکه ضد آب و ضد ضربه می باشد گزینه بسیار خوبی برای کسانی است که به دنبال خرید یک ردیاب حرفه ای می باشند.

جنس این ردیاب از پلاستیک فشرده شده می باشد و به خوبی زیر نور آفتاب و گرمای جنوب دوام میاورد.

ردیاب تور ماهیگیری دارای میکروفونی قوی می باشد که میتوانید صدای اطراف را به وضوح بشنوید.

ردیاب تور ماهیگیری

ردیاب تور ماهیگیری چگونه کار می کند؟

در ردیاب تور ماهیگیری تکسا ، شما یک سیم کارت در داخل دستگاه قرار می دهید ، سپس آن را روشن و به بدنه تور متصل می کنید. تور را رها کرده و پس از چند روز دوباره برمیگردید و تنها با استفاده از گوشی همراه و بدون اینترنت قادر خواهید بود تور ماهیگیری خود را یافته و از موقعیت دقیق آن مطلع شوید.

این ردیاب طول ، عرض و درجه جغرافیایی را برای کاربر ارسال می کند و شما با وارد کردن این مختصات در جی پی اس دستی خود میتوانید فاصله خود با تور را محاسبه کرده و با استفاده از راهنما به طرف تور حرکت کنید.

چیپ جی پی اسی که در این ردیاب استفاده میشود از نوع UBLOX می باشد که در بدترین شرایط آب و هوایی هم مختصات محل را برای کاربر ارسال میکند. پیشنهاد می کنیم از برای قایق و کشتی های خود نیاز به ردیاب دارید حتما به صفحه ردیاب آهنربایی مراجعه کنید.

باطری ردیاب تور ماهیگیری و نحوه شارژ ردیاب :

یکی از ویژگی های منحصر بفردی که این ردیاب دارا می باشد عمر زیاد باطری آن است. باطری که در این ردیاب استفاده شده 1000mA می باشد و تا 12 روز شارژ دارد. شما در این مدت زمان میتوانید به راحتی آن را در دریا قرار دهید بدون اینکه نگران تمام شدن باطری آن باشید.

برای شارژ ردیاب تور ماهیگیری علاوه بر شارژر خود ردیاب ، می توانید از شارژ های اندرویدی نیز استفاده کنید این نوع شارژ در انواع ردیاب همچون ردیاب خودرو نیز موجود می باشد که با یک شارژر عادی تنها دو ساعت زمان برای شارژ کافیست و چنانچه شارژر شما قوی تر باشد این مدت زمان کمتر می شود.

آنتن دهی ردیاب های تور ماهیگیری چگونه است ؟

شما در ردیاب تور ماهیگیری با هیچ گونه محدودیتی رو به رو نخواهید بود. شما میتوانید برای استفاده از این ردیاب سیم کارت های ایرانسل و همراه اول را میتوانید در داخل ردیاب قرار داده و نگران انتن دهی نباشید.

حتی کشورهای عربی و حاشیه خلیج فارس نیز در حیطه انتن دهی این ردیاب قرار دارند.

ردیاب تور ماهیگیری در حاشیه خلیج فارس تست شده و پاسخ خوبی را در اختیار ماهیگیران قرار داده است.

یک ویژگی باور نکردنی ردیاب تور ماهیگیری : 

یکی از جذابترین امکاناتی که این ردیاب دارد ، نمایش مقدار شارژ دستگاه در سایت و نرم افزار و یا حتی با پیامک می باشد.

شما به عنوان ماهیگیر در هر لحظه میتوانید چک کنید که دستگاه چقدر شارژ دارد و هر زمان که شارژ دستگاه کم شد اقدام به جمع کردن تور نماید. هم چنین اگر شماره خود را در دستگاه درج کنید 10 ساعت قبل از خاموش شدن پیامی برای شما ارسال میشود و اخطار میدهد که دستگاه در حال خاموشی می باشد.

نکاتی که لازم است قبل از خرید به آن ها دقت کنید :

عمر مفید باطری این نوع ردیاب حدودا یک سال می باشد. اگر شما مدلی قدیمی را خریداری کنید ، به این دلیل که باطری برای مدت زیادی استفاده نشده و عمل شارژ دشارژ صورت نگرفته کارایی دستگاه تا 80 درصد کاهش می باشد.

به همین دلیل مهم ترین نکته ای که در خرید باید به آن توجه کنید سال ساخت دستگاه می باشد که هر سال دارای ورژن های سخت افزاری و نرم افزاری متفاوتی می باشد.

تعریف محدوده برای تور ماهیگیری :

شما با استفاده از ردیاب تور ماهیگیری می توانید برای تور خود محدودیت جغرافیایی قرار دهید . بطور مثال اگر این محدودیت را بر روی 700 متر قرار دهید تور مجاز است در حد 700 متر به اطراف نقطه مشخص شده حرکت کند و چنانچه فراتر از این حریم برود برای ماهیگیر پیامی ارسال می شود و اخطار میدهد که تور از مکان امن خارج شده است.

قیمت ردیاب تور ماهیگیری تکسا :

برای دریافت قیمت این ردیاب می توانید هم اکنون با ما تماس حاصل نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول تماس حاصل نمایید

سعید سعیدی | 09126020441

منتظر نظرات و سوالات شما هستیم!

avatar