قسمتی از سرمایه زندگی هر فردی، در ماشین شخصی وی خلاصه شده و به سرقت رفتن آن، می تواند ضرر زیادی را به صاحب ماشین وارد کند. بنابراین آشنایی با روش های جلوگیری از سرقت خودرو و حفظ امنیت آن برای همه اهمیت ویژه ای دارد.

امنیت خودرو : 

سرقت خودرو، موضوعی است که روزانه افرادی زیادی را نگران کرده است. قیمت ماشین در هر روز نسبت به روز قبل تغییر می کند و حفظ امنیت خودرو برای همه ی افرادی که خودروی نقلیه دارند، مهم تلقی می شود .

با رعایت چند مورد نظیر پارک نکردن در محل  های خیلی تاریک یا خلوت، ترک نکردن خودرو با موتور روشن و … می توانید خطر به سرقت رفتن ماشین خود را کاهش دهید اما این راه حل ها امنیت خودرو را تضمین نمیکنند.

برای جلوگیری ار سرقت خودرو از چه وسایلی استفاده کنیم؟ 

حفظ کردن امنیت خودرو، کار مشکلی نیست و با استفاده از چند وسیله این دغدغه ها را می توانید تا همیشه از خود دور کنید.

برای جلوگیری از به سرقت رفتن خودرو کافیست از تجهیزات مورد نیاز معرفی شده استفاده کرده و سپس با خیالی آسوده به کارهای روزمره خود برسید.

1 – دزدگیر :

از اولین اقداماتی که برای جلوگیری از به سرقت رفتن خودرو باید انجام دهید استفاده از دزدگیر می باشد.

دزدگیرها، که به راحتی بر روی خودرو شما نصب می شوند و در هنگام فعال بودن آن ، هر زمان که در ماشین یا کاپوت و … باز شود سریعا صدای بلندی را منعکس میکند و صاحب خودرو را مطلع می سازد.

2 – قفل پدال :

یکی دیگر از لوازمی که میتوانید استفاده کنید قفل پدال است. نسبت به سایر وسایل امنیتی قفل پدال راحت تر توسط سارقین باز می شود اما یک مزیت ویژه دارد. باز کردن قفل پدال وقت گیر است و سارق به بیرون ماشین دیدی ندارد . بنابراین دستگیر کردن وی را راحت تر میکند و برای شما وقت می خرد.

3 – قفل چرخ  

4- قفل سیستم صوتی :

یکی از وسایل مورد علاقه سارقین در هر خودروی سیستم های صوتی داخل ماشین هستند و تنها مانعی که بین سارقین و پنل وجود دارد، شیشه ماشین ها می باشد. برای جلوگیری از دزده شدن سیستم صوتی خود میتوانید از قفل پنل ضبط استفاده کنید.

5 – ردیاب خودرو : 

 ردیاب خودرو، نگرانی شما در خصوص به سرقت رفتن خودرو را تا حد زیادی کاهش می دهد . حتی اگر خودروی شما به سرقت برود، به وسیله ردیاب خودرو به راحتی می توانید مکان دقیق قرار گیری آن را پیدا کنید.

ردیاب خودرو تنها به وسیله یک سیم کارت کار میکنید و مختصات دقیق جغرافیایی وسیله را برای شما ارسال میکنید.

ردیاب خودرو قابلیت ردیابی لحظه به لحظه خودرو و دنبال کردن مسیر های طی شده را دارا می باشد.

به دلیل سایز کوچکی که این مدل ردیاب ها دارند، معمولا در هر قسمتی از ماشین قابل جاسازی هستند و سارقین اغلب به وجود این گونه ردیاب ها در خودرو پی نمی برند.

از انواع مختلف ردیاب خودرو نظیر ردیاب فندکی خودرو، ردیاب دیاگ خودرو، ردیاب شارژری نیز میتوانید استفاده کنید. با ردیاب خودرو تا حد زیادی خیال خود را از بابت ماشین شخصی راحت کنید.

از ردیاب خودرو میتوانید در تمامی وسایل نقلیه استفاده کنید. بطور مثال اگر موتور دارید و نگران سرقت آن هستید ردیاب خودرو یا ردیاب آهنربایی گزینه بسیار خوبی برای شما می باشند.

 

برای مشاوره  و خرید انواع ردیاب ها  ، با ما تماس بگیرید

سعید سعیدی | 09126020441

منتظر نظرات و سوالات شما هستیم!

avatar