امروزه با پیشرفت تکنولوژی و به روی کار آمدن انواع ردیاب ها، حفظ امنیت خودرو، سالمندان، کودکان، پرندگان، حیوانات و … بسیار راحت تر شده و به وسیله جی پی اس به راحتی میتوانیم به مکان دقیق ردیاب دست پیدا کنیم .

استفاده از جی پی اس به دهه 70 بر میگردد. در آن دهه اغلب شرکت های حمل و نقل از جی پی اس استفاده میکردند و رفته رفته استفاده از ردیاب بیشتر شد و امروزه لزوم استفاده از انواع ردیاب ها در زندگی تک تک ما احساس می شود.

انواع ردیاب ها برای زندگی روزانه ما مفید هستند و میتوانند به از بین رفتن سرمایه ما کمک کنند.

ردیاب خودرو  و موتور :

به وسیله ردیاب خودرو و ردیاب موتور شما میتوانید از به سرقت رفتن وسیله نقلیه جلوگیری کنید و یا پس از اینکه ماشین شما ربوده شد،  مختصات جغرافیایی دقیقی از آن دریافت کنید و به راحتی ماشین خود را پس بگیرید.

در داخل کشور ما ، خودرو ها مانند خودروهای خارجی از سیستم امنیتی پیشرفته ای برخوردار نیستند و همین کار را برای سارقین راحت تر می کند و این امر لزوم ردیاب خودرو را در زندگی شما بیشتر نشان می دهد.

ردیاب های خودرو و موتور کوچک هستند و به راحتی در وسیله نقلیه شما جای میگیرند و سارق از وجود آن ها مطلع نمی شود.درون ردیاب یک سیم کارت قرار میدهید و هر زمان که درخواست دهید مختصات جغرافیایی ماشین برای شما ارسال می شود. حتی میتوانید حرکت لحظه به لحظه ماشین را مورد بررسی قرار دهید و بصورت آنلاین چک کنید.

برخی از مدل های ردیاب خودرو ، قابلیت شنود دارند. شما میتوانید صداهای اطراف ردیاب را بشنوید و از صحبت های سارقین درون کابین مطلع شوید. به وسیله ردیاب خودرو قادر خواهید بود از راه دور خودروی خود را خاموش کنید.

ردیاب

ردیاب شخصی :

به وسیله ردیاب شخصی قادر خواهید بود ، امنیت کودکان و سالمندان را تامین کنید.

ردیاب شخصی ، وسیله بسیار کوچک و کاربردی است که به راحتی قابل حمل بوده و خیال شما را در مورد کودکان و سالمندان راحت می کند و مانع از دزدیده شدن فرزند شما می شود.

هم چنین سالمندان عزیزی که دچار بیماری آلزایمر هستند ، امکان دارد مسیر را گم کرده و از خانه دور شوند. در این مواقع به وسیله ردیاب شخصی میتوانید مکان دقیق ایشان را پیدا کنید.

گاهی اوقات از این ردیاب برای حیوانات نیز استفاده می شود و بعضی افراد هم ردیاب شخصی را داخل مدارک یا کیف پر ارزش خود قرار میدهند تا از مکان قرار گیری لحظه به لحظه آن مطلع شوند.

ردیاب پرندگان :

امکان دارد شما از پرنده ای زینتی و با ارزش نگهداری کنید و یا حتی پرنده ای داشته باشید که برای شما ارزش زیادی دارد. در این مورد توصیه می کنیم از ردیاب پرندگان استفاده کنید.

ردیاب پرندگان بر روی کوله ای بر پشت پرنده قرار میگیرد و بسیار سبک است. شما به راحتی میتوانید از حرکت لحظه به لحظه پرنده مطلع شوید.

ردیاب پرندگان هم چنین قابلیت این را دارد که محدوده امن را مشخص کنید و هر زمان که پرنده ی شما از محدوده امن خارج شود برای شما پیامی مبنی بر این مورد ارسال می شود و شما را از وضعیت پرنده با خبر می سازد.

ردیاب دام ( گاو و گوسفند )  :

یکی دیگر از انواع ردیاب هایی که بسیار میتواند مفید واقع شود ، ردیاب دام می باشد که برای گاو و گوسفند  و سایر حیوانات چهارپا کاربرد دارد.

چنانچه گاو یا گوسفند شما دزدیده شود یا به تنهایی از گله جدا شود به وسیله ردیاب می توانید به دنبالش رفته و سرمایه خود را برگردانید.

در این ردیاب مانند ردیاب پرندگان ، تعیین محدوده امن امکان پذیر است و برای دام خود محدودیت جغرافیایی تعریف میکنید و چنانچه از آن محدوده خارج شود به شما اخطار می دهد.

 

برای مشاوره  و خرید انواع ردیاب ها  ، با ما تماس بگیرید

سعید سعیدی | 09126020441

0 0 vote
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments